Eliminacja przyczyn nadwagi i zaburzeń odżywiania

Każdy z nas zna osoby, które są stale na diecie lub regularnie uprawiają sport, a mimo wszystko są niezadowolone ze swojego wyglądu, ponieważ efekty ich działań są znikome. Są też ludzie, które wkładają niewiele wysiłku w celu utrzymania pięknego ciała, a jednak cieszą się doskonałą sylwetką. Najczęściej tłumaczymy takie przypadki uwarunkowaniami genetycznymi, jednak największą rolę w tym procesie odgrywa umysł.

 

Jeżeli stworzymy najdoskonalszą strategię działania, a jednocześnie utrzymamy błędne i niesprzyjające schematy myślenia, to wszelkie dążenia do upragnionego celu skończą się niepowodzeniem. Jeżeli z kolei pozbędziemy się niekorzystnych przekonań, nawyków oraz emocji i dokonamy odpowiednich zmian na poziomie nieświadomym, to odpowiednie działania będą naturalną koleją rzeczy, będą sprawiały nam radość i dawały przyjemność.

 

Hipnoza jest najskuteczniejszym i najszybszym narzędziem, dzięki któremu możemy tego dokonać, ponieważ nie tylko usuwa ona wewnętrzne bariery stojące na drodze do celu, a także potrafi wzmocnić korzystne procesy i ukierunkować je zgodnie z naszym oczekiwaniami.

 

Tysiące ludzi na świecie wykorzystuje hipnozę w celach zmiany sylwetki i potwierdza skuteczność tej metody.

 

Zdobycie upragnionego celu wymaga jednak pełnego zaangażowania na wszystkich płaszczyznach egzystencji – fizycznej, umysłowej i duchowej. Właściwe myślenie, pozytywne emocje oraz wiara w sukces są niezbędne do wydobycia całego potencjału. Jednocześnie należy zadbać o aspekt fizyczny czyli pielęgnowanie kondycji ciała, właściwe odżywianie oraz  regenerację.

 

Hipnoza jest bardzo efektywnym i naturalnym narzędziem pozwalającym uporać się z wszelkimi problemami dotyczącymi jedzenia. Działa doskonale zarówno w przypadku otyłości, jak i wszelkich zaburzeń odżywiania. Bez względu na to czy Twoim problemem jest nadmierne jedzenie, niewłaściwy wybór pokarmów czy po prostu niewystarczająca aktywność fizyczna, pomogę Ci go rozwiązać szybko i skutecznie. Zbudujesz w sobie silną motywację, odpowiednie nastawienie do procesu zmiany sylwetki, wspierające przekonania i nawyki, dzięki czemu droga do wymarzonego wyglądu oraz kondycji fizycznej będzie krótka i przyjemna.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj moje artykuły na temat hipnotycznego odchudzania i hipnoterapii zaburzeń odżywiania.

 

Copyright © 2017. All Rights Reserved.