Cuda i magia w codziennym życiu

Cuda są zjawiskami, uznawanymi za rezultat działania sił wyższych, które wykraczają poza racjonalny proces myślowy i codzienny bieg zdarzeń. Aby ich doświadczyć nie trzeba być świadkiem rozstąpienia wód morza czy pojawienia się anioła. Bywają bowiem mniej spektakularne zdarzenia, które rozgrywając się we właściwym czasie i miejscu, mają magiczną moc zmiany losów danej osoby lub grupy ludzi. Są też takie, które ratują życie.

 

Jak przyciągać cuda i magię do swojego życia?

 

Przestrzeń na rzeczy niezwykle robi się wtedy, gdy uciszamy umysł i przełączamy kanał świadomości z głowy na serce, wychodząc ze zwyczajnej rzeczywistości na wyższy poziom wibracji.

 

Kurs cudów głosi: cud zdarza się w umyśle bezszelestnie, gdy ten na chwilę stanie w ciszy.

 

Cisza jest trudnym do osiągnięcia stanem, ponieważ zagłuszają ją natrętne myśli, strachy i niepokoje. W tych warunkach umyka głos intuicji, której celem jest prowadzenie nas ku najwyższemu dobru, pełnemu potencjałowi i najlepszej formie wyrażania samego siebie. Ufając wewnętrznemu przewodnictwu, realizujemy swój żywot w pozytywnej wibracji i jesteśmy wspierani przez Wszechświat, który codziennymi cudami nagradza naszą odwagę i zaangażowanie w realizację życiowej misji.

 

Magia oraz cuda nie są przypadkami i najczęściej pojawiają się, gdy wolni od oczekiwań i pełni zaufania do siebie poddajemy się fali życia. Kiedy wejdziemy w ten przepływ, wszystko zaczyna przebiegać w perfekcyjnie zaplanowany sposób. Tak jakby jakaś niewidzialna siła dyrygowała otaczającym nas światem, kierując akcją ku szczęśliwemu zakończeniu. Spotykamy odpowiednich ludzi, którzy wspierają nas słowem lub czynem, podejmujemy właściwe decyzje i działania.  A wszystko rozpoczyna się często od małego, niepozornego incydentu, w którym trudno było dostrzec znamiona niezwykłości.

 

Cuda mogą się pojawiać się też na specjalną prośbę, kiedy osoba stojąca w obliczu dużych trudności zwraca  się z ufnością i nadzieją o pomoc do sił wyższych, ponieważ wierzy, że to jedyne wyjście z sytuacji. W kryzysowych okolicznościach świadomy umysł potrafi zejść z drogi, przesuwając granicę możliwości i otwierając taką osobę na większy potencjał ludzkich doświadczeń.

 

Istotną rzeczą, która odbiera cenną energię i nie pozwala doświadczać magii życia jest poczucie winy. Jego moc przerasta siłę cudów i zagłusza podszepty duszy, zabierając tym samym dostęp do wewnętrznego światła i miłości. Bez ukochania samego siebie trudno dostrzec niezwykłość otaczającego świata i uwierzyć, że jest się jej godnym odbiorcą. Miłość własna zwiększa szanse pojawienia się magii i cudów, bo jest to komunikat do sił wyższych: zasługuję na wszystko co najlepsze, jestem wart całego piękna i obfitości, jakie ma do zaoferowania Wszechświat.

 

Zatem jeśli chcesz wpuścić cuda do swojego życia dostrzeż w sobie boską istotę. Odrzuć ograniczające przekonania i emocje, które nie pozwalają Ci w ten sposób myśleć. Traktuj się z godnością i szacunkiem, oczekując wspaniałych i zaskakujących doświadczeń każdego dnia.

 

Tak samo jak siebie traktuj innych, oferując im miłość, życzliwość i współczucie. Gdziekolwiek jesteś pozostawiaj po sobie wrażenie wielkiej mocy. Emanuj i dziel się hojnie miłością. Taka postawa jest z Tobą najbardziej spójna, ponieważ bycie dobrym i kochającym dla wszystkich to prawdziwa natura każdego człowieka. Im częściej stosujesz różne akty dobroci, tym lepiej się czujesz, ponieważ jesteś wtedy w sercu, ćwicząc swoje autentyczne ja. Tak drobny gest jak szczery uśmiech, danie komplementu lub wypowiedziana w umyśle krótka modlitwa o dobry dla kogoś dzień, buduje pozytywny związek z tym człowiekiem i podnosi Wasz poziom energii. Wyrażanie szacunku wobec innych ludzi jest jednocześnie akceptacją siebie samego, gdyż wszyscy na poziomie duszy jesteśmy jednością.

 

To wszystko zbliża Cię do prawdziwej tożsamości i zwiększa Twoje wibracje. Stajesz się kreatorem własnego życia, ponieważ Twoje myśli i intencje mają moc szybkiego manifestowania się w rzeczywistości. Wypełnia Cię coraz więcej światła, którym możesz się dzielić i rozświetlać swoje otoczenie, inspirując innych do odkrywania swej wspaniałości. Jesteś podłączony do przepływu życia i bierzesz udział w jego tworzeniu. Na co dzień doświadczasz zbiegów okoliczności i synchroniczności. Magia dzieje się wprost przed Twoimi oczami.

 

Kiedy nie wiesz co robić w danej sytuacji zatrzymaj się, a następnie poddaj prądowi Wszechświata, który Cię porywa. Kiedy to uczynisz z intencją otrzymania prowadzenia, zanim się spostrzeżesz „wyrosną Ci skrzydła”, a wydarzenia zaczną układać się w nową, lepszą całość. Będziesz wiedzieć jak postawić następny krok i jak rozwiązać kolejną sytuację, ponieważ cała mądrość i odpowiedzi są już w Tobie.

 

Jeśli kurczowo czegoś się trzymasz, opierasz się naturalnemu przepływowi tego, kim jesteś. Jeśli natomiast znajdziesz w sobie odwagę, by odpuścić, wówczas to, czego się chwytałeś albo dobrowolnie przy Tobie pozostanie, albo zostanie zastąpione czymś, co przekracza Twoje najśmielsze marzenia. Kiedy z pokorą przyjmujesz wszystko, co Cię spotyka, ufając mądrości Uniwersum i swojej intuicji, to nieuchronnie wkraczasz na ścieżkę cudów. Pojawia się synchroniczność, spontaniczne wglądy, przekazy. Czujesz się prowadzony i wspierany przez życie.

 

Życie jest cudem, ty jesteś cudem – bezcennym, niepowtarzalnym dziełem sztuki, który upiększa i ubogaca świat. Zatem uwierz w siebie, płyń z prądem Wszechświata, który Cię wspiera i daj się poprowadzić tam, gdzie nawet nie marzysz, że mógłbyś dotrzeć.

Nie szukaj odległej magii, lecz zerkaj blisko, ponieważ cudownością wypełniony jest każdy dzień i posiadasz moc do jej kreacji. Zacznij zauważać w codziennych zjawiskach znamiona niezwykłości i wyrażaj wdzięczność za ich istnienie. Bądź miłością, wyrażaj miłość przez swoje działanie i z otwartym sercem przyjmuj dowody uwielbienia od innych oraz całego Wszechświata. Wówczas cuda staną się nieodłączną częścią Twojego życia.

Copyright © 2017. All Rights Reserved.