Gastric Band

Hipnotyczna opaska zmniejszająca żołądek

Prawdziwa operacja zmniejszenia żołądka jest radykalnym i inwazyjnym zabiegiem, który pozwala zredukować wielkość żołądka w celu ograniczenia ilości spożywanych pokarmów. Niestety taki zabieg wiąże się ze znacznym ryzykiem powikłań pooperacyjnych i jest bardzo kosztowny – ok. 15000zł. Bezpieczną i naturalną alternatywą prawdziwej operacji jest hipnotyczna opaska, będąca psychologiczną procedurą, dzięki której nieświadomy umysł klienta przyjmuje sugestie o zmniejszeniu objętości żołądka. W wyniku procesu hipnotycznego ciało zachowuje się dokładnie tak, jakby na żołądku była prawdziwa opaska, tzn. wystarcza niewielka porcja pokarmów, aby poczuć się sytym i zaspokojonym.

 

Przewagą hipnotycznej opaski uciskającej żołądek od tej fizycznej – oprócz mniejszych kosztów i wyeliminowania ryzyka – jest ponadto wsparcie emocjonalne, które klient otrzymuje od doświadczonego hipnoterapeuty. Otyłość ma zazwyczaj głębszą przyczynę, ma jakieś źródło co oznacza, że założenie opaski powinno być poprzedzone znalezieniem i zniwelowaniem powodu nadmiernego jedzenia i tycia.

 

Hipnotyczna opaska na żołądek, to NIE jest kolejna rewolucyjna dieta, które jak wiemy mają działanie krótkookresowe. To procedura, która pomoże Ci jeść co chcesz, ale w mniejszych porcjach. Będziesz jadł/a często i mało, ponieważ doświadczysz za każdym razem szybkiego uczucia sytości.  To zbuduje w Tobie zdrowe nawyki i pozwoli Ci się zawsze cieszyć szczupłą sylwetką i doskonałą kondycją fizyczną.

 

Jestem certyfikowanym praktykiem Hypnotic Gastric Band  i członkiem British Association of Hypnotherapy. Regularnie pracuję z zaburzeniami odżywiania, pozwalając ludziom zrealizować ich cele związane z sylwetką i kondycją fizyczną. Oferuję wsparcie zarówno na poziomie podświadomym, jak i świadomym, pomagając usunąć blokady mentalne oraz zbudować zdrowe nawyki. Jako doświadczony hipnoterapeuta oraz trener personalny daję kompletne wsparcie, które integruje ciało i umysł w doskonałą całość.

Copyright © 2017. All Rights Reserved. Projekt i realizacja: ROXart.pl

Polski Instytut Hipnozy